İnegöl Mobilyası İle Tasarımlar

İnegöl Mobilyası İle Tasarımlar

İnegöl Mobilyası ile tasarımı şık dizayn evinizi baştan yaratacak sizi şımartacak farklı minimal, country, avangarde iskandinav sizi yansıtacak inegöl mobilya modelleri mi arıyorsunuz. İnegöl mobilya vadi aradığınız adres.

2021 yılının en modern şık dekorasyon ürünlerini sizler için bünyesinde barındırmaktadır. Firma kategorisinde yer alan ürünlerde avantajlı fırsatlar sunmaktadır. Ayrıca tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo avantajı bulunmaktadır. Aynı zamanda kumaş seçimleri kaliteli ve sağlam yapıda malzemelerin ham madde olarak kullanılmaktadır. Tüm ürünleri inegöl mobilyası kategorisindedir. Hatta daha yüzlerce özellikleri ile siz değerli müşterilerine satış sonrası da muntazam hizmet sunuyorlar.

İnegöl Mobilyası

İnegöl Mobilya Vadi; koltuk takımları, düğün paketleri, yatak odası ve yemek odası takımları gibi binlerce ürüne sahip firmadır. Arıca ürünlerinin çoğunda renk, kumaş türü gibi değişiklik yapılması mümkündür. İstediğiniz ürün örneğin bir koltuk takımı ise; kumaşının türünü, kumaşının rengini ve ayak renklerini değiştirebilirsiniz. Özel tasarım olarak üretilen ürünlerde el işçiliği de vardır. Bu sayede hem konfor hemde şıklık hakimdir. Sizler de gelecek misafirlerinizin gözlerini kamaştırmak istediğinizde ve salonlarınızda kendi zevkinizi yaşatmak istediğinizde İnegöl Mobilya Vadi koltuk takımlarını kullanabilirsiniz.

İnegöl Koltuk Takımları

İnegöl Mobilya Vadi’nin inegöl Koltuk Takımları kategorisinde yer alan Aden 2 Koltuk Takımı; yeni evlenecek ve evini yenileyecek çiftlerin en çok tercih ettiği modellerden biridir. Aden 2 Koltuk Takımı’nın 2 adet 3’lü 1 adet berjerden oluşmaktadır. Ayrıca istediğiniz renkte ve kumaş türünde değişim yapılabilmesi mevcuttur. Evinizde şık ve sade bir görünüm istiyorsanız Aden 2 Koltuk Takımı’nı tercih edebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz renk ve kumaşta yeniden imal edilecek olan koltuk takımınız ile mükemmel kombinler yapabilirsiniz. Örneğin; mürdüm renk tonlarında bir kumaş tercih ettiğinizde mürdüme uygun olacağını düşündüğünüz aksesuar, tül, perde, aydınlatma ve halı ile gösterişli bir salona sahip olabilirsiniz.

Modern, Klasik, Chester veya Art deco ürünlerin yanı sıra İskandinav Avangarde serileri de bu online e-ticaret sitesinde bulmanız mümkün. İnegöl Mobilya Vadi’nin bu ürünü ve diğer ürünleri ile ilgili detaylı bilgi almak için müşteri temsilcileri ile irtibata geçebilirsiniz.

İLETİŞİM
İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İnegöl Mobilya Vadisi Giriş Kat
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com

evdeimo