Mobilya Ve Koltuk Tercihleri Nasıl Yapılmalı?

Mobilya Ve Koltuk Tercihleri Nasıl Yapılmalı?

Mobilya Ve Koltuk Tercihleri;  Yaşam alanlarımız da en çok dikkat etmemiz gereken hususlar rahatlığımız modern ve estetiklik temizlik ve hijyen olarak sıralayabiliriz. Modüler ürünler günümüz koşullarında en çok tercih edilen ürünler arasında. Salon da kullanabileceğiniz köşe koltuk takımınızın görünüşünden önce modüler olmasına rahat hareket edebilmesi ne dikkat etmenizde fayda var.

Mobilya Ve Koltuk Tercihleri

Koltuk seçiminde dikkat edilecek hususlar bununla da sınırlı değil elbette sürekli kullanım alanınız içerisinde olacaksa kumaş yapısı minder kılıfları çıkabiliyor mu silinip yıkanabilen yapıda mı bakteri, mite oluşumunu destekliyor mu gibi birçok etkene dikkat etmeniz gerekir. Çocuklu evler de özellikle sıkça koltuklarda oluşacak zararlar bellidir. Ancak burada ürünün sağlamlığı malzemesi dokusu en önemli hususlardandır.

Sonraki dikkat edilmesi gereken bir hususta modern ve estetik duruşudur. Önce gözümüze hitap etmesini isteriz kullanacağımız alanın ölçüleri ışık yapısı gibi faktörler değerlendirilerek seçim yapılmasını tavsiye ederim.

Ev tipiniz ve oda boyutlarınıza göre mobilya ve koltuk seçimi yapmanız sizin için en doğrusudur. Salonunuz geniş ise dekor açısından avantajlısınız ancak daha küçük boyutlara sahip ise oturma grupları yerine L koltuklar alabilirsiniz. Salon tipinize göre mobilya seçerseniz kullanılacak alanı genişletebilirsiniz. Odayı da fazla boğmamak adına en doğru tercihi yapmış olacaksınız. Ancak geniş ise köşe takımı alarak ve iki adet tekli koltuk tercihi yaparak ortaya da aynı modellere sahip bir sehpa ile salonunuz hazır! Tabii aydınlatmaları da unutmayın. Loş tonlarda bir aydınlatma sistemi ile ahşap tarzdaki mobilyalar fazlasıyla yakışıyor. Size sadece odada keyfini sürmek kalıyor…

Vadi Koltuk Takımları

Auro Koltuk Takımı inegöl mobilya vadi‘nin en özel ve şık ürünlerinden biridir. 2 adet 3’lü ve 1 adet berjerden oluşan bir koltuk takımıdır. Aynı zamanda ürün tamamen inegöl mobilyası‘dır. Auro Koltuk Takımının koltuklarının iskeletleri fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Koltuklarda konforu ve rahatlığı sağlayan en önemli ürün 16 cm’lik 30 HR soft süngerdir. Bu sayede koltuklara oturulduğunda konfor anında hissedilmektedir. Ayak cila renginde, kumaş renginde ve türünde zevkinize göre değişiklik yapılabilmesi de mümkündür. Kapitone yapılarak ayrı bir şıklık katılan koltuk takımlarında görselliğin ve rahatlığın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. 3’lü koltuklardaki sırt atlama mekanizması sayesinde yatak olarak kullanılabilmektedir.

Berjer iskeletinde fırınlanmış gürgen ağacı kullanılarak yapılmıştır. Aynı zamanda 3’lü koltuklarda olduğu gibi kumaş türünde, renginde ve ayak cilasında değişiklik yapılabilmesi mümkündür. Salonlarınızın en gözde eşyası haline gelecek olan Auro Koltuk Takımı; en çok tercih edilen bir modeldir. Detaylı bilgi için İnegöl Mobilya Vadi iletişim bilgilerinde irtibata geçebilirsiniz. Böylelikle inegöl mobilya  koltuk takımları kategorisindeki ürünlerini görebilirsiniz.

evdeimo